Tė gjitha tė hyrat qė grumbullohen nė Fond janė ato tė cilat grumbullohen nga tė siguruarit tanė qė paguajnė nė Fond. Ku ato mjete investohen dhe 100% nga investimi i takon tė siguruarit, sepse ata paguajnė kyējen 3% dhe 1.5% pėr menaxhimin e mjeteve.

Pėr informata tė detajuara ose pėr tė filluar kursimet pensionale ju mund tė kontaktoni
Fondin nė:

Adresa:
Fondi Slloveno-Kosovar i Pensioneve
Rr. Ukshin Hoti nr 45/10
Qyteza Pejton
10000 Prishtinė, Kosovė

Telefon: +383 38 22 00 31

e-mail: info@fskp.eu

ose vizitoni degėt e njėrit prej partnerėve tonė bankar:
Llogaria Ime
Kontrolloni gjendjen e llogarisė tuaj pensionale

Kliko kėtu
____________________________

Kalkulo pensionin tėnd
- Kalkulatori i Pensioneve


____________________________

Pyetjet me te shpeshta

Postieri juaj

Punėsim

Shkarkime

Formulari Anketues

Tė hyrat