01 Ligji Nr. 04L-101 pėr Fondet Pensionale tė Kosovės
kliko pėr shkarkim...
Pėr informata tė detajuara ose pėr tė filluar kursimet pensionale ju mund tė kontaktoni
Fondin nė:

Adresa:
Fondi Slloveno-Kosovar i Pensioneve
Rr. Ukshin Hoti nr 45/10
Qyteza Pejton
10000 Prishtinė, Kosovė

Telefon: +383 38 22 00 31

e-mail: info@fskp.eu

ose vizitoni degėt e njėrit prej partnerėve tonė bankar:
Llogaria Ime
Kontrolloni gjendjen e llogarisė tuaj pensionale

Kliko kėtu
____________________________

Kalkulo pensionin tėnd
- Kalkulatori i Pensioneve


____________________________

Pyetjet me te shpeshta

Postieri juaj

Punėsim

Shkarkime

Formulari Anketues

Ligjet mbi fondet pensionale


02 Ligji Nr. 04L-168 pėr ndryshimin dhe plotėsimin e Ligjit Nr. 04L -101 pėr Fondet Pensionale tė Kosovės
kliko pėr shkarkim...
04 Ligji pėr Tatimin nė tė Ardhurat Personale Ligji_2009_3_L161
kliko pėr shkarkim...
05 Ligji pėr Tatimin nė tė Ardhurat e Korporatave Ligji_2009_3_L162
kliko pėr shkarkim...
06 Vendimin Shpjegues Publik nr 062014 TATUARJA E PENSIONEVE ME RASTIN E TEHEQJES NGA FONDI PENSIONAL
kliko pėr shkarkim...