My Account
Check every day your savings!!
Click here...
____________________________

Calculate your pension
- Lifetime Pension Calculator
- Programmed Pension Calculator

____________________________

FAQs

Your Postman

Job Vacancies

Downloads

Feedback
Si institucioni i vetėm i licencuar pėr ofrimin e pensioneve suplementare, Fondi Slloveno-Kosovar i Pensioneve, anėtar i Prva Group ndėr kompanitė mė tė mėdha tė Evropės Jug-Lindore qė sot ka mbi 437,822 anėtarė dhe 659 milion euro nėn menaxhim, ėshtė njė vend i kėndshėm pune, vend qė vlerėson integritetin, entuziazmin, inteligjencėn dhe kreativitetin. 

Pėr vendet e lira tė punės ju lutemi kontrolloni gazetat ditore dhe web faqen tonė.  Sido qė tė jetė, ne jemi gjithmonė tė hapur dhe ne kėrkim te personave te shkathet, te motivuar qe duan te shfrytėzojnė mundėsinė qe puna e tyre te japė rezultate.
Aplikacionet mund tė shkarkohen nga kjo faqe ose mund tė merren nga personeli administrativė nė zyret tona.

Ju lutem plotėsoni tė gjitha fushat e aplikacionit (aplikacionin shkarko kėtu) dhe sė bashku me njė letėr motivuese dėrgoni nė info@fskp.eu. Ju gjithashtu mund tė aplikoni edhe personalisht nė zyret tona nė adresėn e mėposhtme:

Fondi Slloveno-Kosovar i Pensioneve
rr. Ukshin Hoti 45/10
10000 Prishtinė, Kosovė

T: +383 (0) 38 22 00 31
E: info@fskp.eu

Ju falėnderojmė pėr interesin tuaj qė tė punoni ne Fondin Slloveno-Kosovar i Pensioneve.

(Konkurset e tanishme)

(Konkurset e mėparshme)Vacancies

On 31/12/2016 Prva Group had:

437.822 insurants
€ 659 million assets under management

Contact Us at:

Address:
Fondi Slloveno-Kosovar i Pensioneve
str. Ukshin Hoti 45/10
10000 Prishtinė, Kosovė

Phone: +383 38 22 00 31

e-mail: info@fskp.eu

                          038 22 00 31